Threshold Immunoassay system

Kód: 0200-0500
Neohodnoceno
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkce biofarmaceutik, jako například monoklonální protilátky, rekombinantní proteiny, vakcíny a nukleové kyseliny, potřebuje speciální techniky výroby a kontroly kvality.\r\nElektroforéza, chromatografie a imunochemické metody jsou často spřažené pro pozorování a optimalizaci procesu výroby biofarmaceutik. Threshold® Immunoassay System je platforma určená pro rapidní kvantifikaci biofarmaceutických produktů nebo kontaminant z bioreaktorů/fermentorů a pro kvalitativní kontrolu finálních produktů. Systém je ideální pro kvantifikaci\r\n proteinů, peptidů a DNA.

\r\n\r\nThreshold Immunoassay System měří široké spektrum analytů, mezi které patří buněčné proteiny, BSA, IgG, transfering, insulin, protein A a G a celkové DNA při nízkých koncentracích. Pro zjednodušení testů jsou všechny reagencie dodávány v kitech. Pro optimalizaci interakcí protilátka-antigen, probíhá reakce volně v roztoku, kde jsou molekuly v jejich nativní konformaci a protilátky si uchovávají 100% jejich aktivity. Senzitivita testů pro proteiny a peptidy je typicky stejná nebo lepší než radioimunoassaye a alespoň 10x lepší než ELISA testy. Při měření DNA je možné dosáhnout senzitivity až 2 pg. Testy probíhají rychle, spolehlivě a jsou dokončeny do 90 sekund. \r\nVolitelný Treshold Enterprise Software je dostupný s kompletním validačním balíčkem a bezpečnostními nástroji, které jsou v souladu s GLP/GMP/FDA 21 CFR Part 11 požadavky. Tento systém je zlatým standardem v průmyslu, právě díky dokázaným výhodám jakou je rychlost, senzitivita, reprodukovatelnost a spolehlivost.

 • Kity pro analýzu proteinů, peptidů a celkové DNA, vše v jednom systému
 • Rychle a jednoduše dostupné reagencie ke značení protilátek
 • Vysoká senzitivita bez nutnosti radioaktivních reagentů
 • Hybridizace analytu probíhá v kapalné fázi pro rychlejší vazebnou kinetiku
 • Komplex antigen-protilátka jsou zachytávány a zakoncentrovány na membráně a tím je dosažená stejná nebo lepší senzitivita jako u radioimuno testů a alespoň 10x lepší v porovnání s ELISA metodou
 • Vysoká afinita streptavidinu pro biotin poskytuje vysokou selektivitu
 • Vysoká rychlost a senzitivita umožňuje monitorování produkce proteinů v prvnívh fázích fermentace
 • Imunoassay je schopná detekovat degradaci proteinů a konformační změny proteinových produktů
 • Validované testy využívající reagencie a software s kontrolou kvality
 • Pro přístup do softwaru je potřeba zadat uživatelské ID a heslo
 • Aplikace Imunoligand Assay Kit Imuno-Ligand Assay ILA měří široké spektrum analytů, jako například léky, proteiny a mikroorganismy pro biofarmaceutický vývoj a produkci.

\r\n\r\n\r\n\r\n


Aplikace

Imunoligand Assay Kit

Imuno-Ligand Assay ILA měří široké spektrum analytů, jako například léky, proteiny a mikroorganismy pro biofarmaceutický vývoj a produkci. Rozsah vzorků sahá od supernatantu z fermentace, vzorky z purifikace a dalších biochemických příprav, až po krevní sérum a jiné tělní tekutiny.\r\n

\r\nTotal DNA Assay Kit\r\n

Total DNA Assay kvantitativně měří pikogramy jednošroubovice DNA. Narozdíl od technik využívající hybridizace, které vyžadují sondy nebo primery se specifickou sekvencí amino kyselin, Total DNA assay měří DNA širokou specifitou sekvence.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: