ImageXpress Micro High Content Screening System

2 - 3 Days ImageXpress Micro High Content Screening System

ImageXpress Micro velkokapacitní zobrazovací systém. Plně automatizovaný vysokokapacitní zobrazovací systém pro velice rychlé snímání a analýzu velkého objemu obrazových dat pokročilými metodami multiparametrické analýzy, rekonstrukce a vícerozměrné vizualizace.

Systém je optimalizován pro analýzu nativních buněčných kultur, fixovaných preparátů i tkáňových řezů v procházejícím světle, s fázovým kontrastem a pomocí mnohobarevné fluorescence s nízkou fytotoxicitou z živých i fixovaných vzorků pomocí transmisních a epifluorescenčních snímacích technik. Image Xpress umožní snímat obrazová data jak na mikroskopických sklech, tak v nejširším spektru formátů kultivačních destiček.

Analytický software umožňuje provádět mnohobarevnou kvantitativní i kvalitativní analýzu fluorescence, separaci emise fluorochromů, analýzu kvantitativních, kvalitativních i morfologických parametrů v populaci a subpopulacích buněk (struktur), analýzu ko-lokalizace, translokace, signalizace, morfologickou analýzu, analýzu vnořených struktur a analýzu vzájemných vztahů vnořených struktur ve 2D i 3D a v závislosti na čase.

K dispozici je více než 25 objektivů Nikon, systém je vybaven 4 pozicemi pro objektivy se zvětšením 1x-100x. Systém využívá vysoce robustní stolek x,y,z s nejlepším rozlišením na trhu 100nm.

Automatická výměna až 5 filtrových kostek, pro fluorescenční barviva či histochemická barviva. Multifunkčnost můžeme ještě zvýšit kombinací fluorochromů s obrazovými maskami např. na jádro, cytoplazmu, vesikuly a tím výrazně zvýšit počet sledovaných znaků.

Model XLS využívá 4,66 megapixelovou kameru CMOS. Přístroj umožňuje práci v destičkách 6-1536 jamek, ale také na sklíčkách. Systém umožňuje vysokou rychlost snímání a zobrazování díky rychlému laserovému autofokusu.

Přístroj může být vybaven fázovým kontrastem, kontrolou atmosféry, pipetovacím zařízením a vše může být začleněno do robotické linky.

  • Kód výrobku: ImageXpress Micro
  • Dostupnost: 2 - 3 Days
  • 0,00€
  • Cena bez DPH: 0,00€

Tagy: imagexpress, micro, high, content, screening, system, zobrazovac