ImageXpress Micro Confocal High Content Screening System

2 - 3 Days ImageXpress Micro Confocal High Content Screening System

ImageXpress Micro Confocal je velkokapacitní zobrazovací systém využívající SDU (spinning disc unit) technologii. Plně automatizovaný vysokokapacitní zobrazovací systém pro velice rychlé a citlivé snímání a analýzu velkého objemu obrazových dat pokročilými metodami multiparametrické analýzy, rekonstrukce a vícerozměrné vizualizace.

Systém je optimalizován pro analýzu tlustých preparátů, jako jsou celé organizmy, řezy tkání či 3D sféroidy. Přístroj ovšem umožňuje i rychlé snímání nativních buněčných kultur, fixovaných preparátů i tkáňových řezů v procházejícím světle (widefield), s fázovým kontrastem a pomocí mnohobarevné fluorescence s nízkou fototoxicitou z živých i fixovaných vzorků pomocí transmisních a epifluorescenčních snímacích technik.

Analytický software umožňuje provádět mnohobarevnou kvantitativní i kvalitativní analýzu fluorescence, separaci emise fluorochromů, analýzu kvantitativních, kvalitativních i morfologických parametrů v populaci a subpopulacích buněk (struktur), analýzu ko-lokalizace, translokace, signalizace, morfologickou analýzu, analýzu vnořených struktur a analýzu vzájemných vztahů vnořených struktur ve 2D i 3D a v závislosti na čase.

K dispozici je více než 25 objektivů Nikon, systém je vybaven 4 pozicemi pro objektivy se zvětšením 1x-100x. Systém využívá vysoce robustní x, y, z stolek s nejlepším rozlišením na trhu 100nm.

Automatická výměna až 5 filtrových kostek, pro fluorescenční barviva či histochemická barviva. Multifunkčnost můžeme ještě zvýšit kombinací fluorochromů s obrazovými maskami např. na jádro, cytoplazmu, vezikuly a tím výrazně zvýšit počet sledovaných znaků. Přístroj využívá SDU a 16 bit scientific CMOS kameru. Přístroj umožňuje práci v destičkách 6-1536 jamek, ale také na sklíčkách. Systém umožňuje vysokorychlostní snímání a zobrazování díky rychlému laserovému autofokusu.

Přístroj může být vybaven fázovým kontrastem, kontrolou atmosféry, pipetovacím zařízením a vše může být začleněno do robotické linky.

  • Kód výrobku: ImageXpressMicro Confocal
  • Dostupnost: 2 - 3 Days
  • 0,00€
  • Cena bez DPH: 0,00€

Tagy: imagexpress, micro, confocal, high, content, screening, system, zobrazovac