AxoClamp 900A

2 - 3 Days AxoClamp 900A
Vlastnosti
Bezpečnost CE marking (Conformité Européenne)
Headstage (VxŠxD) - cm 1,8 x 1,9 x 10,5
Napětí 85-264 VAC (110-340 VDC) 50-60 Hz, 30 W (max)
Rack Standardní 19" rack-mount (2U) s úchyty

Tento zesilovač nabízí mnohá vylepšení, která zlepšují jeho schopnosti snímání a snadnější použití.

APLIKACE:

Základní výzkum iontových kanálů

Iontové kanály jsou pórovité proteiny, které jsou zapojeny do velkého množství fyziologických procesů. Základní výzkum v oblasti iontových kanálů prohlubuje pochopení funkce těchto kanálů, stejně jako jejich roli v buněčných drahách a procesech. Jednokanálový výzkum pomáhá při objasnění mechanismů základní funkci iontového kanálu na úrovni jedné buňky. Celobuněčné a perforované patch clamp snímání se obvykle používá ke zkoumání účinku modulátorů na celé populace z iontových kanálů v membráně buněk.

Analýza buněčných drah

Iontové kanály jsou zapojeny v mnoha buněčných drahách a porozumění funkci iontových kanálů v reakci na změny v membráně nebo přítomnost nebo nepřítomnost jiných molekul, je důležité k tomu, abychom pochopili, jak přesně se iontové kanály podílejí na normálních a abnormálních biologických procesech, jakými jsou mobilní diferenciace a migrace, chorobné stavy, neuronové komunikace, atd.

Výzkum nemocí

Iontové kanály hrají roli v mnoha onemocněních, včetně hypertenze, srdeční arytmie, gastrointestinální, imunitní a neuromuskulární poruchy, patologické bolesti a rakoviny. Tím, že pochopíme přesně roli, kterou hrají iontové kanály v konkrétních onemocněních, měli by vědci být schopni najít způsob, jak ovlivnit iontový kanál takovým způsobem, aby mohl změnit průběh onemocnění.

Posouzení bezpečnosti

Rozhodující součástí vývoje léčiv je posouzení bezpečnosti, jako je například testování hERG, aby se odstranily jakékoliv sloučeniny s potenciálními bezpečnostními nedostatky. Konvenční pach clamp hraje důležitou roli při shromažďování důkazů o nepřítomnosti vedlejších účinků.

  • Kód výrobku: AXOCLAMP 900A
  • Dostupnost: 2 - 3 Days
  • 0,00€
  • Cena bez DPH: 0,00€

Tagy: axoclamp, 900a, p p p p p p p p