TGGE a TGGE Maxi systém

TGGE a TGGE Maxi systém

Elektroforéza s teplotním gradientem je účinná technika k oddělení fragmentů DNA o shodné délce. Na rozdíl od konvenčních metod elektroforézy, molekuly jsou oddělovány na základě rozdílných teplot tání. Díky tomu je možné oddělit fragmenty DNA podle jejich primární sekvence. Nejběžnější aplikací TGGE je analýza mutace. Na rozdíl od konvenčních denaturačních technik za použití chemických gradientů, TGGE poskytuje rychlé nastavení gradientu a reprodukovatelné podmínky separace.

Jsou k dispozici dva různé nástroje pro TGGE. Menší systém, TGGE standard, poskytuje rychlou optimalizaci nových experimentů a krátké provozní časy pro rutinní analýzu. Systém TGGE MAXI poskytuje dlouhou oddělovací vzdálenost a je tedy ideální pro analýzu komplexních směsí vzorků. Oba TGGE nástroje jsou poháněny Peltierovým thermoblokem s přesným ovládáním mikroprocesorem. Orientace komor pro pufry může být rychle změněna z paralelního do pravoúhlého uspořádání.

  • Kód výrobku: 846-024-000
  • Dostupnost: Na skladě
  • 0,00€
  • Cena bez DPH: 0,00€

Tagy: model, v15-17, polyakrylamidová compact, sx/s, agarózová l/xl multi-wide horizon® rotaphor, 6.0, systém, pulzní tgge, maxi, teplotním, gradientem